Godziny otwarcia: Pn-Pt: 7-21 Sb: 7-20 Nd: handlowa 10-18
bezpieczna-droga-do-szkoly-2022-psb-mrowka-elblag
2022-10-27

Bezpieczna droga do szkoły 2022 - PSB Mrówka Elbląg

Wraz z rozpoczynającym się rokiem szkolnym 2022/2023 ruszała akcja edukacyjna „Bezpieczna droga do szkoły". 27 października PSB Mrówka Elbląg wraz z funkcjonariuszem Komendy Miejskiej Policji odwiedziła Szkołę Podstawową nr 15 w Elblągu. W akcji wzięła udział klasa ,,0,, która od tego roku rozpoczyna swoją szkolną przygodę.

Dzieci zapoznały się z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa na drodze. Z uwagą słuchały opowieści Pani Policjantki, jak ważne jest prawidłowe zachowanie na przejściu dla pieszych, oraz używanie odblasków. Na zajęciach nie zabrakło typowych akcesoriów policyjnych takich jak: kamizelka, czapka, świecący lizak, czy mundur, oraz tablic tematycznych.

Na koniec pogadanki Nasza Mrówka rozdawała prezenty w postaci odblasków, koszulek, kolorowanek i cukierków.

Mrówka też aktywnie uczestniczyła w przymiarkach kamizelek odblaskowych, które szczególnie w okresie jesienno-zimowym są niezbędnym elementem oznakowania każdego ucznia. Dzieci były zachwycone całym spotkaniem. Każde chciało się osobiście przywitać i przytulić do Naszej Mrówki :)

Mamy nadzieję, że ta akcja uświadomi najmłodszym jakie niebezpieczeństwa czyhają na drodze i co zrobić, aby bezpiecznie dojść do szkoły i bezpiecznie wrócić do domu.

Aktualności

Gwarancja jakości
naszych produktów

Zakupy w systemie
ratalnym

Oferujemy zakupy
telefoniczne

Transport
na terenie całej Polski

PSB Mrówka Elbląg
ul. Grunwaldzka 2, 82-300 Elbląg
Telefon: 668 897 345
E-mail: faktury.elblag-bh@psbmrowka.com.pl